top of page
grand_hotel_strand_0809_edited.jpg

Pobytové balíky

Bol neobyčajný od prvej myšlienky. Inšpirovaný španielskym štýlom odrážal cestovateľské skúsenosti majiteľa, grófa Andreja Zamoyského. Grand Hotel Strand **** do kúpeľov prináša najvyšší štandard služieb a jedinečnú atmosféru už takmer storočie.

Veľkonočný pobyt

Premôžte jarnú únavu, strávte čas so svojimi najdrahšími a načerpajte nové sily.
 

Pripravili sme pre Vás:

  • ubytovanie v pohodlných izbách, suitách a apartmánoch

  • polpenzia formou bohatej bufetovej ponuky

  • skvelé jedlo vrátane veľkonočných špecialít,

  • folklórny program a vinše,

  • klavírne večery, večernú tancovačku a ľudovú hudbu,

  • vstup do termálneho bazéna a wellness,

  • možnosť doobjednať liečebné terapie podľa vlastného výberu,

  • možnosť využiť rekreačný poukaz alebo príspevok

VN.jpg
_MG_9881_edited.jpg
Wellness pobyt

Dokonalý oddych v krásnom prostredí uprostred lesa.


Spomaľte v pokojnom prostredí bez ruchu mesta a načerpajte sily na všetky nadchádzajúce výzvy. Zažite oddych v očarujúcom prostredí klimatických kúpeľov, skvelé stravovanie a neobmedzený vstup do wellness a termálneho bazéna s teplotou 30 °C napájaného z jedného z najvýdatnejších liečivých žriediel v Európe.

Obrázok WhatsApp 2023-10-31 o 13.15_edited.jpg
Zimná dovolenka so skipasom

Poriadna zimná dovolenka so všetkým, čo k zime patrí! So skipasom v cene si môžete užívať lyžovanie v neďalekom lyžiarskom stredisku. Tešiť sa môžete aj oddych vo wellness a termálnom bazéne, prosecco&piano večer, gurmánske jedlo a pravidelný kultúrny program. Lyžovačku si viete užívať do poslednej chvíle, aj po check-oute si u nás môžete zdarma uložiť batožinu a využiť denný skipas.

AdobeStock_655184779.jpeg
Jarné prázdniny

Jarné prázdniny sú ideálny čas na spoločný oddych a príležitosť spoznať prírodu Spišskej Magury. Na svoje si prídu aj dospelí aj deti - dospelí môžu každý deň využiť 1 kúpeľnú procedúru a deti skipas*.

K dispozícii plná penzia a detský kútik, dni strávené vonku môžete zavŕšiť v obľúbenom termálnom bazéne s teplotou 30°C. Poloha hotela praje lyžovačke, sánkovačke i poznávaniu histórie, na dosah je aj európsky unikát, travertínové jazierko Kráter.  Lyžovačku si môžete užiť aj bez prepravy lyží, miestne lyžiarske stredisko je vybavené kvalitnou požičovňou výbavy. 

IMG_0063_edited.jpg
All inclusive pobyt

Pobyt so všetkým, čo máte na dovolenke radi.

Zažite bezstarostnú all inclusive dovolenku a sústreďte sa len na oddych. Užívajte si bohaté bufetové stoly a širokú ponuku vybraných all icnlusive nápojov z portfólia naojobľúbenejších značiek na trhu. 

IMG_0080.jpg
Senior pobyt

Terapeutický pobyt zameraný na regeneráciu, zachovanie zdravia a vitality

Spoľahnite sa na oddych v krásnom a pokojnom prostredí, skvelé jednlo a kúpeľné procedúry, ktoré Vám lekár naordinuje po vstupnej lekárskej konzultácii. Starostlivosť takmer 40-členného tímu lekárov, fyzioterapeutov a masérov, ktorí využívajú potenciál liečivej vody umocnený poznatkami balneológie a fyzioterapie.

IMG_0086.jpg
Medical pobyt

Relaxačný pobyt zameraný na oddych a obnovu síl. 


Očakávať môžete oddych v krásnom a pokojnom prostredí klimatických kúpeľov, skvelé stravovanie a obľúbené kúpeľné procedúry. Tešiť sa môžete na bohaté bufetové stravovanie a neobmedzený vstup do wellness a termálneho bazéna napájaného z jedného z najvýdatnejších liečivých žriediel v Európe.

.

IMG_4309.JPG
Komplexný liečebný pobyt

Liečebný pobyt zameraný na regeneráciu a zlepšenie zdravotného stavu. 

Plnohodnotná kúpeľná liečba predstavuje overený nástroj na prevenciu dlhodobých i akútnych zdravotných problémov a efektívne zlepšenie zdravotného stavu. Tento pobyt predstavuje príležitosť na obnovu fyzických a psychických síl, ale aj cielené zlepšenie konkrétnych zdravotných problémov v oblasti až 10 indikačných skupín. 

IMG_0095.jpg
Zvýhodnené pobyty 4 za 3

Cestujete počas pracovných dní? Využite možnosť zvýhodnených pobytových balíkov od nedele do štvrtka a oddychujte ešte výhodnejšie. 

Najobľúbenejšie

IMG_0086.jpg

Medical 

​Čas na regeneráciu

Spoľahnite sa liečebné prostredie, ktoré Vás očarí a uzdraví zároveň.

IMG_4314.JPG

Senior 60+

Pre našich najdrahších

Pobyt plný oddychu terapeuticky zameraný na regeneráciu, zachovanie zdravia a vitality. 

IMG_0063_edited.jpg

All inclusive

Koncentrovaný oddych

Pobyt so všetkým, čo máte na dovolenke radi. Spomaľte v pokojnom prostredí bez ruchu mesta a naberte sily na všetky nadchádzajúce výzvy. 

bottom of page