top of page
grand_hotel_strand_0809_edited.jpg

Pobytové balíky

Bol neobyčajný od prvej myšlienky. Inšpirovaný španielskym štýlom odrážal cestovateľské skúsenosti majiteľa, grófa Andreja Zamoyského. Grand Hotel Strand **** do kúpeľov prináša najvyšší štandard služieb a jedinečnú atmosféru už takmer storočie.

_MG_9881_edited.jpg
Wellness pobyt

Dokonalý oddych v krásnom prostredí uprostred lesa.


Spomaľte v pokojnom prostredí bez ruchu mesta a načerpajte sily na všetky nadchádzajúce výzvy. Zažite oddych v očarujúcom prostredí klimatických kúpeľov, skvelé stravovanie a neobmedzený vstup do wellness a termálneho bazéna s teplotou 30 °C napájaného z jedného z najvýdatnejších liečivých žriediel v Európe.

IMG_0063_edited.jpg
All inclusive pobyt

Pobyt so všetkým, čo máte na dovolenke radi.

Zažite bezstarostnú all inclusive dovolenku a sústreďte sa len na oddych. Užívajte si bohaté bufetové stoly a širokú ponuku vybraných all icnlusive nápojov z portfólia naojobľúbenejších značiek na trhu. 

IMG_0080.jpg
Senior pobyt

Terapeutický pobyt zameraný na regeneráciu, zachovanie zdravia a vitality

Spoľahnite sa na oddych v krásnom a pokojnom prostredí, skvelé jednlo a kúpeľné procedúry, ktoré Vám lekár naordinuje po vstupnej lekárskej konzultácii. Starostlivosť takmer 40-členného tímu lekárov, fyzioterapeutov a masérov, ktorí využívajú potenciál liečivej vody umocnený poznatkami balneológie a fyzioterapie.

IMG_0086.jpg
Medical pobyt

Relaxačný pobyt zameraný na oddych a obnovu síl. 


Očakávať môžete oddych v krásnom a pokojnom prostredí klimatických kúpeľov, skvelé stravovanie a obľúbené kúpeľné procedúry. Tešiť sa môžete na bohaté bufetové stravovanie a neobmedzený vstup do wellness a termálneho bazéna napájaného z jedného z najvýdatnejších liečivých žriediel v Európe.

.

IMG_4309.JPG
Komplexný liečebný pobyt

Liečebný pobyt zameraný na regeneráciu a zlepšenie zdravotného stavu. 

Plnohodnotná kúpeľná liečba predstavuje overený nástroj na prevenciu dlhodobých i akútnych zdravotných problémov a efektívne zlepšenie zdravotného stavu. Tento pobyt predstavuje príležitosť na obnovu fyzických a psychických síl, ale aj cielené zlepšenie konkrétnych zdravotných problémov v oblasti až 10 indikačných skupín. 

IMG_0095.jpg
Zvýhodnené pobyty 4 za 3

Cestujete počas pracovných dní? Využite možnosť zvýhodnených pobytových balíkov od nedele do štvrtka a oddychujte ešte výhodnejšie. 

Najobľúbenejšie

IMG_0086.jpg

Medical 

​Čas na regeneráciu

Spoľahnite sa liečebné prostredie, ktoré Vás očarí a uzdraví zároveň.

IMG_4314.JPG

Senior 60+

Pre našich najdrahších

Pobyt plný oddychu terapeuticky zameraný na regeneráciu, zachovanie zdravia a vitality. 

IMG_0063_edited.jpg

All inclusive

Koncentrovaný oddych

Pobyt so všetkým, čo máte na dovolenke radi. Spomaľte v pokojnom prostredí bez ruchu mesta a naberte sily na všetky nadchádzajúce výzvy. 

bottom of page